biografie | Senzaparty

nejzobrazovanejší fotoreporty minulého dne

Články

 » biografie

Pan Oscar Mulero – ten který hraje techno 

Pepíno | biografie

Všechno to začalo před šestadvaceti lety, kdy si madridský rodák Oscar Mulero koupil album Standing on a Beach skupiny Cure, díky kterému se začal vážně zajímat o svět hudby a především o Djing.

Profil Sven Väth - Party animal 

Psp | biografie

Shrnout kariéru a život Svena Vätha v několika odstavcích je prakticky nemožné,neboť o každém víkendu této legendy by se dala sepsat samostatná kniha plná neskutečných historek,kterým by však dokázali věřit jen ti,kteří už někdy Svena Vätha viděli naživo.

Alexandrovci 

Pepíno | biografie

Alexandrovův soubor písní a tanců je celosvětovým fenoménem a nemá v kulturním světě obdoby. V průběhu 2.světové války se rozdělil na čtyři skupiny, které uskutečnily při odjezdech vojáků na frontu i přímo na frontách a v nemocnicích přes 1500 vystoupení.

Dj San na Listopadové Transmission 

Psp | biografie

Již za pár týdnů se bude konat druhá největší halová akce v Čechách, Transmission. V sobotu 14. listopadu přijedou do pražské O2 Areny světoví zástupci té pravé tranceové hudby.

Sonne Edition 8 představuje headlinerku Clodagh 

Psp | biografie

Pamatujete si temperamentní DJku, která vystoupila po boku Eddieho Halliwella na Apokalypse či na letošním Pigfest openairu? Řeč je o irské techno dámě Clodagh. Tato Djane měla podle ovací a diskuzí na fórech na Apokalypse nejlepší set večera.

Ken Ishii – japonský techno bůh 

Psp | biografie

Když se řekne Ken Ishii, každý poctivý fanoušek elektronické hudby si vybaví jednu z nejrespektovanějších postav světové techno scény. Tento umělec žijící v Tokiu zásadním způsobem ovlivňuje současnou podobu techna již od první poloviny devadesátých let.

Marcus Intalex hraje hudbu s duší 

DoMiiNo | biografie

Ať už jako skladatel nebo jako DJ, Marcus Intalex patří k předním reprezentantům oduševnělé a muzikální větve drum and bassu, kterou jsme si zvykli nazývat liquid funk.

Groove Armada 

Pepíno | biografie

Ačkoli by se mohlo zdát, že tvorbu Groove Armady budou znát pouze jejich fanoušci, opak je pravdou. Jejich tvorbu využívají velmi hojně média do upoutávek, annoncí, spotů, podkresů atd. Setkáte se tak s nimi jak v komerčních, tak veřejnoprávních médiích.

Jeff Milligan 

Bobo | biografie

Jeff Milligan se rozhodl zasvětit svůj život DJingu a hudební produkci, když mu bylo 15, tedy v roce 1987. Kvůli tehdejší ne příliš košaté kanadské scéně zaměřil svůj zájem na evropské umělce a nahrávací firmy, ale sledoval pozorně také americkou scénu.

Headlinerem festivalu Cosmic Trip bude Alexandr Kowalski 

Psp | biografie

Festival Cosmic Trip v červnu přivítá jednoho z nejznámějších vyslanců berlínského labelu Tresor Alexandera Kowalského. Třicetiletý rodák má zatím na kontě působivým dojmem čtyřmi solo alba nepočítaje singlů a remixů.

David Evans Tour 2009 

Psp | biografie

David Evas, bluesový kytarista z Memphisu se rozhodl v rámci svého turné navštívit i naší Českou Republiku, proto Vám nyní přinášíme jeho zkrácenou biografii.

Acid Flux: "160 BPM zakázáno nemám!" 

Psp | biografie

Dalším zahraničním vystupujícím Apokalypsy je jeden z nejlepších DJů a producentů Mexika, pro kterého je charakteristické zejména agresivní pojetí tohoto stylu, nezadržitelné BPM, často přesahující číslo 160 a také komunikace s publikem..

Profil Gayle San 

Psp | biografie

Již za pár dní vypukne exkluzivní klubový mejdan v čele se Singapurskou rodačkou a hlavně techno dámou první ligy - Gayle San. Pojďme si ji trochu lépe představit!

Čechomor 

Pepíno | biografie

Čechomor vznikl na jaře roku 1988, kdy se v pražském „Parku kultury a oddechu Julia Fučíka“, každý víkend konalo tzv. „Staré tržiště“. K předvádění starých českých řemesel zde hrála nejrůznější seskupení a jedním z prvních byl i Čechomor.

Vitalic – Elektrizující motor made in France 

Psp | biografie

Pascal Arbez alias Vitalic je nepřehlédnutelná osobnost, která na taneční scéně utváří dějiny.Svými nezapomenutelnými výkony na vystoupeních po celém světe jednoznačně dokazuje,že je právem označován za jednu z nejzásadnějších postav taneční hudby.

poslední fotoreporty

poslední články

nejžhavější diskuze

kam dnes